23. фебруара 2017 · Коментари су искључени на Распоред предавања, теме и предавачи у школској 2016/17. години · Categories: Обавештења

среда од 1710 до 1850 сати, судница (амф. VIII)

1. март: Представљање Агенције за борбу против корупције (Верка Атанасковић, вршилац дужности директора Агенције)
8. март: Представљање Савета за борбу против корупције (др Мирослав Милићевић, заменик председника Савета)
15. март: Представљање Транспарентности Србија (Немања Ненадић, директор Транспарентности Србија)
22. март: Видови политичке корупције (проф. др Зоран Стојиљковић, ФПН)
29. март: Финансирање политичких субјеката (Златко Минић, Транспарентност Србија)
5. април: Корупција и медији (Злата Ђорђевић, уредник у дневном листу „Блиц“)
12. април: Економске последице корупције (проф. др Борис Беговић, Правни факултет)
19. април: Представке грађана и институција (Маја Матић, Агенција за борбу против корупције)
26. април: Пријављивање и контрола имовине и прихода функционера (Драгомир Трнинић, Агенција за борбу против корупције)
10. мај: Процена ризика корупције у прописима (Јован Ницић, Агенција за борбу против корупције)
17. мај: Заштита узбуњивача (Маја Матић, Агенција за борбу против корупције)

1617rasporedpredavanja