17. маја 2017 · Коментари су искључени на Расписан конкурс за нови наградни темат · Categories: Наградни темати

СЕКЦИЈА ЗА КРИМИНОЛОГИЈУ СРПСКОГ УДРУЖЕЊА ЗА КРИВИЧНОПРАВНУ ТЕОРИЈУ И ПРАКСУ

Расписује

КОНКУРС

ЗА НАГРАДНИ ТЕМАТ

на тему:

МЕДИЈИ, КРИМИНАЛИТЕТ И МЛАДИ

Право учествовања имају студенти млађи од 25 година који похађају одговарајући смер високошколске установе у Србији на којој се као наставни предмет изучава криминологија.

Штампани примерак рада у обиму до једног ауторског табака (до 16 куцаних страна, фонт Times New Roman, величина слова 12, проред 1.5), потписан шифром, послати на адресу ПРАВНИ ФАКУЛТЕТ (ЗА ПРОФ. ДР ЂОРЂА ИГЊАТОВИЋА), Булевар краља Александра 67, 11000 Београд, са назнаком ЗА НАГРАДНИ ТЕМАТ.

Име и презиме аутора, адресу, број телефона, e-mail, годину студија и назив високошколске установе коју похађа, послати на исту адресу у посебној коверти, на чијој полеђини треба написати шифру.

Рок за достављање радова је 31. децембар 2018. године.

Одлуку о наградама донеће одбор за оцену радова који именује Председништво Секције.

Кандидати који заузму прва три места на конкурсу добиће одговарајуће дипломе. Аутору првопласираног рада биће додељена новчана награда, а рад ће бити објављен у часопису Ревија за криминологију и кривично право. Ауторима другопласираног и трећепласираног рада биће додељени комплети књига.

За додатне информације можете се обратити Наталији Лукић на e-mail адресу natalija.lukic@ius.bg.ac.rs