11. марта 2019 · Коментари су искључени на Промоција превода књиге „Стражари концентрационих логора за Србе на северу Норвешке“ · Categories: Uncategorized

Дана 21. фебруара у Српској академији наука и уметности на седници Одбора за проучавање становништва представљен јеoslo-university превод књиге проф. Нилса Кристија „Стражари концентрационих логора за Србе на северу Норвешке“ објављене у нашој Едицији Crimensanu-2019-02-21-02. Том приликом су говорили историчар Милан Кољанин, проф. Рајко Буквић и уредник Едиције. Неколико дана касније из Норвешке је стигла информација да је на Департману за криминологију Универзитета у Ослу та књига изложена на почасном месту заједно са преводом књиге Границе патње истог аутора, која је такође објављена у Едицији Crimen.