28. маја 2022 · Коментари су искључени на Посета студената из САД · Categories: Uncategorized

Правни факултет у Београду су 24. маја 2022. године посетили студенти основних студија Државног универзитета Мисури из САД. У пратњи студената дошли су доц.др Маријана Котлаја и доц.др William Sandel са Катедре за криминологију и кривично правосуђе. Колеге из САД поздравила је др Јелена Лепетић, продекан за међународну сарадњу и ванредна професорка Правног факултета у Београду. Том приликом студентима су предавања одржале доц.др Наталија Лукић, на тему криминалитета у Србији, и доц.др Ивана Миљуш, на тему кривичног поступка у Србији. Колеге из САД имале су прилику да се упознају и са другим члановима Катедре за кривично право и да договоре будуће облике научне сарадње.