31. јануара 2011 · Коментари су искључени на ДОДЕЉЕНЕ НАГРАДЕ ПОБЕДНИЦИМА НА НАГРАДНОМ ТЕМАТУ СЕКЦИЈЕ ЗА 2010. ГОДИНУ · Categories: Наградни темати

На конкурсу за наградни темат чија је тема била „Утицај културних фактора на криминалитет“ награде су подељене на следећи начин: прво место освојио је Милош Чавић, студент Правног факултета у Београду, на другом месту био је Никола Вујичић, такође студент Правног факултета у Београду, док су треће место поделили Милан Војиновић и Мики Видаковић, студенти Правног факултета у Београду. Награде су свечано уручене 28.01.2011. године у сали за седнице Правног факултета Универзитета у Београду.

Награђени студенти су уз пригодне плакете добили и комплете књига чији су дародавци Правни факултет Универзитета у Београду, Институт за упоредно право у Београду и издавачка кућа „Досије“. Првонаграђеном је додељена и новчана награда коју су у подједнаким деловима обезбедили Српско удружење за кривичноправну теорију и праксу, Правни факултет Универзитета у Београду и издавачка кућа „Досије“

.Nagrada

Милошу Чавићу, студенту Правног факултета Универзитета у Београду који је освојио прво место, награду је уручио потпредседник Српског удружења за кривично правну теорију и праксу, господин Јанко Лазаревић.