20. јуна 2013 · Коментари су искључени на ДОДЕЉЕНЕ НАГРАДЕ ПОБЕДНИЦИМА НА НАГРАДНОМ ТЕМАТУ СЕКЦИЈЕ ЗА 2012. ГОДИНУ · Categories: Наградни темати

Настављајући започету традицију, Секција за криминологију је по трећи пут расписала конкурс за наградни темат који омогућава младим људима, заинтересованим за област криминологије, да на њему учествују и освоје лепе награде. Тема наградног темата овог пута била је „Млади и криминалитет“ а награде су победницима свечано уручене 19.06.2013. године у сали за седнице Правног факултета Универзитета у Београду.

Награђени студенти су уз пригодне плакете добили и комплете књига чији су дародавци Правни факултет Универзитета у Београду и издавачка кућа „Досије“. Првонаграђеном је додељена и новчана награда  коју је обезбедила адвокатска канцеларија “Фила” из Београда.

za.sajt.01

Награде су додељене следећим ауторима радова: Данку Нововићу, студенту Правног факултета Универзитета у Београду који је освојио прво место а награду је уручио представник адвокатске канцеларије „Фила“, адвокат Михајло Бакрач;

za.sajt.02

Николи Вујичићу, студенту мастер студија Правног факултета Универзитета у Београду који је освојио друго место и коме је награду уручио продекан за научни и стручни рад Правног факултета у Београду, проф.др Слободан Марковић;

za.sajt.03

Александри Лозић, студенткињи Правног факултета Универзитета у Београду, која је освојила треће место, награду је уручио председник Српског удружења за кривичноправну теорију и праксу, проф.др Станко Бејатовић.