12. маја 2014 · Коментари су искључени на Предавање проф. Драгана Миловановића на Правном факултету · Categories: Предавања
Миловановиц

Драган Миловановић

Један од најутицајнијих криминолога данас и дугогодишњи почасни члан наше Криминолошке секције професор Нортистерн Универзитета у Чикагу Драган Миловановић одржао је 12. маја 2014. студентима Правног факултета предавање на тему Квантна и холографска критичка криминологија у коме је изнео сасвим нови приступ нашој науци који заступа у књизи која ће у САД бити публикована за неколико месеци. Без обзира колико нова концепција по наслову изгледа сложена, проф. Миловановић ју је студентима представио на врло једноставан начин показујући да се и тако компликованим питањима која залазе и у физику и филозофију може излагати интересантно.