30. децембра 2021 · Коментари су искључени на Годишње признање · Categories: Остала дешавања

У Институту за криминолошка и социолошка истраживања у Београду свечано је 24. децембра 2021. године др Ђорђу Игњатовићу, редовном професору Правног факултета у Београду, уручено годишње признање Српског удружења за кривичноправну теорију и праксу. Удружење признање додељује од 1996. године члановима који су својим заслугама у дугогодишњем раду дали значајан допринос унапређењу кривичноправне теорије и праксе и афирмацији и развоју Удружења. Присутнима се најпре обратио проф.др Станко Бејатовић, председник Удружења, и изложио разлоге о додели професору Игњатовићу указујући на постигнуте академске успехе као и богат стваралачки опус. Професор Ђорђе Игњатовић је изразио захвалност за указану част и исказао задовољство због научног подмлатка који ће у будућности такође давати допринос развоју криминологије и сродних научних дисциплина.