16. маја 2017 · Коментари су искључени на Свечана додела награда победницима на наградном темату „Вандализам и хулиганизам“ · Categories: Наградни темати

Секција за криминологију је у марту 2016. године расписала конкурс за наградни темат на тему “Вандализам и хулиганизам”. У фебруару ове године је Одбор за оцену радова, који су чинили чланови Управе Секције, донео једногласну одлуку о приспелим радовима. Свечана додела награда одржана је 12. маја 2017. године у Сали за седнице Правног факултета. Новчану награду за прво место обезбедила је и овај пут адвокатска канцеларија “Фила” из Београда. Сви награђени добили су комплете књига чији су дародавци Правни факултет у Београду и издавачка кућа “Досије”.

prva-nagradaПрво место освојио је Александар Стевановић, студент мастер студија Правног факултета у Београду, а награду му је уручио адвокат Немања Лукић из адвокатске канцеларије “Фила”.

druga-nagradaДруго место заузела је Ана Тешић, студент  Правног факултета у Београду, а награду јој је уручио декан Правног факултета у Београду проф. др Сима Аврамовић.

treca-nagrada

Треће место заузео је Жарко Кујунџић, такође студент  Правног факултета у Београду. Награду му је уручио др Зоран Илић, професор Факултета за специјалну едукацију и рехабилитацију Универзитета у Београду као и члан Управе Секције.

Одбор је посебно похвалио и радове Душана Станковића, студента Криминалистичко-полицијске академије у Београду и Кристине Варничић, студента Правног факултета у Београду.