12. септембра 2017 · Коментари су искључени на Позив члановима Секције за учешће у истраживању · Categories: Остала дешавања

Правни факултет Универзитета у Београду у сарадњи са Макс-Планк институтом за међународно и упоредно кривично право из Фрајбурга,  Савезна Република Немачка, а у оквиру партнерске групе „Криминологија Балкана“, учествује у спровођењу научног пројекта „Насилнички криминалитет са смртним исходом – студија о убиствима на Балкану“. Захваљујући Макс-Планк институту за међународно и упоредно кривично право обезбеђена су финансијска средства у сврху спровођења истраживања.

Пројектом руководе проф. др Ђорђе Игњатовић и асис. Наталија Лукић. Позивају се заинтересовани чланови Секције да се јаве Наталији Лукић на e-mail адресу natalija.lukic@ius.bg.ac.rs уколико желе да учествују у истраживању.